Waluty
ZLEW MOBILNY zimna woda UM1Bz
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena (EUR): 283,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezależny zlew jednokomorowy mobilny. Nie potrzebuje podłączenia do kanalizacji i wodociągu. Do punktów gastronomicznych, punktów szczepień, aptek, przyczep gastronomicznych , domków na jarmarkach, pracowni, warsztatów, salonów kosmetycznych i masażu.
Pojemniki na czystą i brudną wodę w komplecie.
Zasada działania urządzenia:
Podłączamy urządzenie do zasilania. Napełniamy pojemnik wody czystej, wstawiamy do urządzenia i wrzucamy do niego pompkę. Odkręcamy kran, pobieramy wodę. Woda zużyta spływa do pojemnika wody brudnej. Po opróżnieniu pojemnika wody czystej napełniamy go ponownie. W tym samym momencie opróżniamy pojemnik wody brudnej.
Włącznik pompki w kranie lub włącznik nożny.
Włącznik nożny umożliwia włączanie pompki bez użycia rąk. Przydatne np. w salonach masażu lub warsztatach w przypadku mocno zabrudzonych rąk.
Kółka i włącznik nożny dostępne osobno! >LINK<
SANEPID
W przypadku zastosowania umywalki mobilnej w kontekście wymogów SANEPID zawsze
rekomendujemy wystosowanie zapytania do SANEPID o spełnianie wymogów przez
konkretnie wybrany model umywalki przenośnej. Niestety przepisy i ich interpretacja
nie są jednoznaczne i zmieniają się w zależności od lokalizacji inspektoratu lub nawet
pojedynczego inspektora. Jednoznaczna odpowiedź na zapytanie da nam pewność o
możliwości zastosowania danego modelu do Państwa spersonalizowanych potrzeb.
Dane techniczne
| Kolor | czarny RAL 9005 |
| Materiał obudowy | stal malowana proszkowo |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 15L |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 15L |
| Zasilanie | 230V lub 12V z przetwornicą |
| Moc pobierana | 50W |
| Wymiary szer/gł/wys | 330x450x900 mm |
| Wymiary komory zlewu | 300x240x150mm |
| Waga (bez wody) | 18 kg |
| Producent | SANITOBI TRADING |
| Gwarancja | 2 lata |
| Deklaracja | Deklaracja CE + Atest PZH zbiorniki |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
1 081,64 zł
Cena (EUR): (252,72 €)
1 584,63 zł
Cena (EUR): (370,24 €)
1 397,68 zł
Cena (EUR): (326,56 €)