Waluty
ZLEW MOBILNY Z GRZAŁKĄ UM1BG biały
spodziewana dostawa
Cena regularna:
Cena (EUR): 301,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezależny zlew jednokomorowy mobilny. Nie potrzebuje podłączenia do kanalizacji i wodociągu. Do punktów gastronomicznych, punktów szczepień, aptek, przyczep gastronomicznych , domków na jarmarkach, pracowni, warsztatów, salonów kosmetycznych i masażu.
Pojemniki na czystą i brudną wodę w komplecie.
Grzałka w pojemniku wody czystej do 40°C
Zasada działania urządzenia:
Napełniamy pojemnik wody czystej, wstawiamy do urządzenia i wrzucamy do niego pompkę i grzałkę. Podłączamy urządzenie do zasilania. Czekamy 3 godziny na nagrzanie wody. Odkręcamy kran, po 2-3s pobieramy ciepłą wodę. Woda zużyta spływa do pojemnika wody brudnej. Po opróżnieniu pojemnika wody czystej napełniamy go ponownie. W tym samym momencie opróżniamy pojemnik wody brudnej.
Włącznik pompki w kranie lub włącznik nożny.
Włącznik nożny umożliwia włączanie pompki bez użycia rąk. Przydatne np. w salonach masażu lub warsztatach w przypadku mocno zabrudzonych rąk.
Kółka i włącznik nożny dostępne osobno! >LINK<
Różnica pomiędzy modelem z grzałką lub podgrzewaczem
Model z grzałką umożliwia tylko pobieranie wody ciepłej. Opcja z podgrzewaczem w odróżnieniu od modelu z grzałką pozwala na pobieranie wody ciepłej i zimnej. Podgrzewacz działa tylko w momencie pobierania wody. Grzałka działa ciągle na zasadzie termostatu. Opcja z grzałką pozwala na zasilanie urządzenia z 12V poprzez przetwornicę z akumulatora. Podgrzewacz wymaga 230V.
SANEPID
W przypadku zastosowania umywalki mobilnej w kontekście wymogów SANEPID zawsze
rekomendujemy wystosowanie zapytania do SANEPID o spełnianie wymogów przez
konkretnie wybrany model umywalki przenośnej. Niestety przepisy i ich interpretacja
nie są jednoznaczne i zmieniają się w zależności od lokalizacji inspektoratu lub nawet
pojedynczego inspektora. Jednoznaczna odpowiedź na zapytanie da nam pewność o
możliwości zastosowania danego modelu do Państwa spersonalizowanych potrzeb.
Prezentacja wideo:
Dane techniczne
| Kolor | biały RAL 9016 |
| Materiał obudowy | stal malowana proszkowo |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 15L |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 15L |
| Zasilanie | 230V lub 12V z przetwornicą |
| Moc pobierana | 100W |
| Wymiary szer/gł/wys | 330x450x900 mm |
| Wymiary komory zlewu | 300x240x150mm |
| Waga (bez wody) | 18 kg |
| Maksymalna temperatura wody | do 45°C |
| Producent | PORTVEST POLSKA |
| Gwarancja | 2 lata |
| Deklaracja | Deklaracja CE + Atest PZH zbiorniki |
1 120,68 zł
Cena (EUR): (261,84 €)
1 707,12 zł
Cena (EUR): (398,86 €)
1 429,43 zł
Cena (EUR): (333,98 €)