Měny
MOBILNÍ DŘEZ S OHŘÍVAČEM NR bílý
dostupný
Běžná cena:
Cena (EUR): 252,72 €
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Cena včetně DPH 306 €
Samostatný pojízdný jednokomorový dřez. Nepotřebuje napojení na kanalizaci ani vodovod. Pro stravovací zařízení, očkovací centra, lékárny, přívěsy s potravinami, tržnice, ateliéry, dílny, kosmetické a masážní salony.
Výrobek pro částečnou montáž.
Nádoby na čistou a špinavou vodu jsou součástí dodávky.
Ohřívač s termostatem v nádobě na čistou vodu do 60 °C
Princip činnosti zařízení:
Připojte zařízení ke zdroji napájení. Nastavte teplotu vody. Horní nádobu naplňte čistou vodou. Počkejte 20 minut, než se voda zahřeje. Otočte kohoutkem a natočte horkou vodu. Použitá voda odtéká do zásobníku na špinavou vodu. Po vyprázdnění nádoby na čistou vodu ji znovu naplňte. Současně se vyprázdní nádoba na špinavou vodu.
UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA - MOBILNÍ DŘEZ S OHŘÍVAČEM / NRx
Videoprezentace:
Technické údaje
| Barva | bílá RAL 9016 |
| Domovní materiál | práškově lakovaná ocel |
| Kapacita nádoby na čistou vodu | 10L |
| Kapacita nádoby na špinavou vodu | 10L |
| Napájení | 230V |
| Spotřebovaná energie | 250W |
| Rozměry dřezové komory | 300x240x150mm |
| Rozměry šířka / výška / hloubka | 330X1370x390mm |
| Hmotnost (bez vody) | 15 kg |
| Teplota vody max. | až 60°C |
| Výrobce | SANITOBI TRADING |
| Záruka | 2 roky |
| Prohlášení | CE prohlášení + PZH homologační nádrže |
Bezpečnost
Náklady na dodání
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu
1 081,64 zł
Cena (EUR): (252,72 €)
1 584,63 zł
Cena (EUR): (370,24 €)
1 397,68 zł
Cena (EUR): (326,56 €)