Měny
MOBILNÍ 2-KOMOROVÝ 2-DRÁTOVÝ DŘEZ S OHŘÍVAČEM UM22BP černý
dostupný
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Samostatný pojízdný dřez se dvěma mísami. Nepotřebuje napojení na kanalizaci ani vodovod. Pro stravovací zařízení, očkovací centra, lékárny, přívěsy s potravinami, tržnice, ateliéry, dílny, kosmetické a masážní salony.
Nádoby na čistou a špinavou vodu jsou součástí dodávky.
Průtokový ohřívač do 50 °C (ohřeje vodu o 30 °C oproti počáteční teplotě).
Vzhledem k použití průtokového ohřívače nesmí být tento model používán ani skladován při teplotách pod 0°C.
Princip činnosti zařízení:
Připojte zařízení ke zdroji napájení. Naplňte nádobu čistou vodou, umístěte ji do zařízení a vložte do ní čerpadlo. Otočte kohoutek na požadovanou teplotu vody. Po 2-3 sekundách se začne napouštět voda s nastavenou teplotou. Použitá voda odtéká do zásobníku na špinavou vodu. Po vyprázdnění nádoby na čistou vodu ji znovu naplňte. Současně se vyprázdní nádoba na špinavou vodu.
Spínač čerpadla v kohoutku nebo nožní spínač.
Nožní spínač umožňuje zapnutí čerpadla bez použití rukou. Hodí se například v masážních salonech nebo dílnách pro silně znečištěné ruce.
Kolečka a nožní spínač k dispozici samostatně! >LINK<
Rozdíl mezi modelem s topným tělesem nebo ohřívačem:
Varianta s ohřívačem na rozdíl od modelu s topným tělesem umožňuje odběr teplé a studené vody. Model s topným tělesem umožňuje pouze odběr teplé vody. Ohřívač je v provozu pouze při odběru vody. Topné těleso pracuje nepřetržitě na principu termostatu. Varianta s topným tělesem umožňuje napájení zařízení z 12 V přes střídač z baterie. Ohřívač vyžaduje 230 V.
Videoprezentace:
Technické údaje
| Barva | černá RAL 9005 |
| Domovní materiál | práškově lakovaná ocel |
| Kapacita nádoby na čistou vodu | 20L |
| Kapacita nádoby na špinavou vodu | 20L |
| Napájení | 230V |
| Spotřebovaná energie | 3000W |
| Rozměry dřezové komory | 300x240x150mm |
| Rozměry šířka / výška / hloubka | 600x880x400 mm |
| Hmotnost (bez vody) | 22 kg |
| Teplota vody max. | 30 °C nad teplotou čisté vody |
| Výrobce | SANITOBI TRADING |
| Záruka | 2 roky |
| Prohlášení | CE prohlášení + PZH homologační nádrže |