Měny
BEZDOTYKOVÝ MOBILNÍ DŘEZ S OHŘÍVAČEM UM1BBD bílý
poslední kusy
Běžná cena:
Cena (EUR): 345,28 €
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Samostatný pojízdný jednokomorový dřez. Nepotřebuje napojení na kanalizaci ani vodovod. Pro stravovací zařízení, očkovací centra, lékárny, přívěsy s potravinami, tržnice, ateliéry, dílny, kosmetické a masážní salony.
Nádoby na čistou a špinavou vodu jsou součástí dodávky.
Vzhledem k použití průtokového ohřívače nesmí být tento model používán ani skladován při teplotách pod 0°C.
Princip činnosti zařízení:
Připojte zařízení ke zdroji napájení. Naplňte nádobu čistou vodou, umístěte ji do zařízení a vložte do ní čerpadlo. Umístěte ruce pod vodovodní kohoutek před bezdotykový snímač. Po 2-3 sekundách se začne napouštět horká voda. Voda má předem stanovenou teplotu. Použitá voda odtéká do zásobníku na špinavou vodu. Po vyprázdnění nádoby na čistou vodu ji znovu naplňte. Současně se vyprázdní nádoba na špinavou vodu.
Spínač čerpadla v kohoutku nebo nožní spínač.
Nožní spínač umožňuje zapnutí čerpadla bez použití rukou. Hodí se například v masážních salonech nebo dílnách pro silně znečištěné ruce.
Kolečka k dispozici samostatně! >LINK<
Rozdíl mezi modelem s topným tělesem nebo ohřívačem:
Varianta s ohřívačem na rozdíl od modelu s topným tělesem umožňuje odběr teplé a studené vody. Model s topným tělesem umožňuje pouze odběr teplé vody. Ohřívač je v provozu pouze při odběru vody. Topné těleso pracuje nepřetržitě na principu termostatu. Varianta s topným tělesem umožňuje napájení zařízení z 12 V přes střídač z baterie. Ohřívač vyžaduje 230 V.
Průtokový ohřívač do 50 °C (ohřeje vodu o 30 °C oproti její počáteční teplotě).
Videoprezentace:
Technické údaje
| Barva | bílá RAL 9016 |
| Domovní materiál | práškově lakovaná ocel |
| Kapacita nádoby na čistou vodu | 15L |
| Kapacita nádoby na špinavou vodu | 15L |
| Napájení | 230V |
| Spotřebovaná energie | 3000W |
| Rozměry dřezové komory | 300x240x150mm |
| Rozměry šířka / výška / hloubka | 330x880x450 mm |
| Hmotnost (bez vody) | 18 kg |
| Teplota vody max. | 30 °C nad teplotou čisté vody |
| Výrobce | SANITOBI TRADING |
| Záruka | 2 roky |
| Prohlášení | CE prohlášení + PZH homologační nádrže |
Bezpečnost
Náklady na dodání
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu
1 081,64 zł
Cena (EUR): (252,72 €)
1 584,63 zł
Cena (EUR): (370,24 €)
1 397,68 zł
Cena (EUR): (326,56 €)